regeneracja filtrów dpf łódź
REGENERACJA KATALIZATORÓW

REGENERACJA FILTRÓW DPF/FAP

SERWIS – NAPRAWA FILTRÓW DPF/FAP Z GWARANCJĄ

Szybka Realizacja

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy rozszerzyć zakres świadczonych usług o profesjonalne czyszczenie filtrów DPF FAP. Dedykowana wysoce wyspecjalizowana maszyna jak i specjalnie dobrane detergenty, pozwalają nam zregenerować je do stanu niemal fabrycznie nowego. Nasze długoletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość wykonywanych usług.


TECHNOLOGIA PROCESU REGENERACJI FILTRÓW DPF/FAP

Nasze stanowisko do regeneracji filtrów wyposażone jest w wysoce wyspecjalizowane urządzenie oparte na sile hydrodynamiki, czyli przepływu cieczy pod wpływem sprężonego powierza. Przepływ cieczy o temperaturze 50-70 stopni C wraz z wysokim ciśnieniem powietrza powoduje powstanie mikro wirów w kanałach filtra DPF, które usuwają cząstki stałe. Metoda pozwala na bardzo dokładne usuwanie wszelkiego rodzajów cząstek stałych :sadze, popioły, oleje . Procedura czyszczenia jest bezpieczna dla filtra i jego struktury a także dla środowiska. Usunięciu ulega ponad 95% sadzy i popiołu. Po zakończonym procesie czyszczenia następuje suszenie filtra w temperaturze 80-90 stopni C. Oczywiście przed jak i po czyszczeniu następuje pomiar przeciwciśnienia w celu zweryfikowania efektów regeneracji.


Serdecznie zapraszamy do współpracy Klientów z całej Polski, możecie Państwo wysłać nam Wasz stary filtr DPF/FAP za pośrednictwem poczty lub kuriera. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera przez naszą firmę, który odbierze przesyłkę od Państwa. Od chwili otrzymania przesyłki regenerację  wykonujemy wciągu kilku godzin(czas uzależniony od ilości zleceń), po czym odsyłamy towar do Klienta.


Zapraszamy do współpracy warsztaty oraz serwisy samochodowe. Przy stałej współpracy oferujemy rabaty.

regeneracja filtrów DPF / FAP Łódź łódzkie regeneracja filtrów DPF / FAP Zgierzregeneracja filtrów DPF / FAP
MASZ PYTANIA WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY:

NASZ NUMER TELEFONU: (42) 717 55 60

REGENERACJA FILTRÓW CZĄSTEK STAŁYCH DPF/FAP | NAPRAWA FILTRÓW DPF/FAP